Wyzwanie czytelnicze 3650 stron (2019)

czwartek, 11 kwietnia 2019

Wymiana tematyczna

To co widać powyżej przygotowałam w ramach wymiany tematycznej organizowanej przez Pasje Magos. Swoją paczuszkę szykowałam dla mojej blogowej koleżanki Basi. Basia uwielbia muszelki, więc oczywiście wszystko zrobiłam z tym motywem:
 • pudełeczko a w nim oczywiście muszelki :)
 • kartka z motywem morskim
 • książka z przepisami na ryby, żeby choć czasem zagościł jakby klimat nadmorski :)
 • trochę przydasi
 • coś dla ciała i duszy
Wiem,że Basi paczuszka się spodobała i nawet widziałam że w poniedziałek na nowo pojawił się u niej cykl poniedziałki z muszelkami :)

Do mnie przyleciała cudna wypasiona paka od kolejnej blogowej jeszcze wirtualnej (choć mam nadzieję, że w najbliższym czasie status wirtualna zmieni się na realna :) koleżanki Asi.
Asia zapytała co bym chciała otrzymać, trochę podpowiedziała i przyleciała do mnie cudowna paczuszka a w niej same piękne rzeczy. Jest świetna, mega wakacyjna kosmetyczka, idealna do torebki na najpotrzebniejsze rzeczy. Oczywiście była też biżuteria, karteczka i mnóstwo przydasi :)


Ta kosmetyczka przeszła moje najśmielsze oczekiwania, jest świetna! Aż nie mogę uwierzyć że Asia szyła ją pierwszy raz! Asia napisała mi tyle ciepłych i wspaniałych słów, że obiecałam sobie że muszę ją poznać osobiście tym bardziej że mieszkamy nie daleko siebie :) Mało tego ja podobnie jak Asia też jestem na diecie, może mniej rygorystycznie liczę kalorie ale już mam -3,5 kg w miesiąc :)
Mój cel to -10, ale na jego realizację czas sobie dałam do końca września, więc pomału do celu :)
Serdecznie dziękuję Madzi za organizację wymiany, dziewczynom za świetną zabawę.
A tymczasem uciekam na wycieczkę do Warszawy po odbiór pakietu startowego do biegu OSHEE w najbliższą niedzielę-trzymajcie kciuki, bo dawno nie biegałam na takim dystansie i trochę mam obawy czy dam radę.

7 komentarzy:

 1. Wspaniała wymianka :) Trzymam kciuki za 10 mniej :) :) :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne upominki sobie wysłałyście.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prezenty dostałaś aja cudne od ciebie pudełeczko jest super Oj też by mi się przydało schudnąć Udało mi się kilka lat temu schudnąć 10 kilo ale to były dwa etapy czyli od kwietnia do września i drugi rok też jakoś tak i w sumie mi tyle wyszło Teraz to się boje na wagę stanąć bo tak utyłam

  OdpowiedzUsuń
 4. same piękności, fajna wymianka,

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że potraficie się tak bawić.
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam robić prezenty :) bardzo się cieszę że udało mi się Ciebie miło zaskoczyć paczuszką. To do kolejnej wymianki :D pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń